Šarvuotos durys. Plastikiniai langai. Vidaus durys.

  

Tel.: ( 8~6) 70 92 990

Adresas: Verkių g. 44,

Korpusas A, Sekcija 31

  

Šarvuotos durys

Šiltos lauko durys

Vidaus durys

Priešgaisrinės durys

Spynos

Rankenos ir furnitūra

Telefonspynės

Plastikiniai langai

Balkonų stiklinimas

Stogo langai

Apsauginiai stogeliai

Naujos kartos šiltnamiai

Seifai

Garažo vartai

Reklamos paslaugos

Mūsų objektai

  


NE TIK KOKYBĖ

 

GGL stogo langas – populiariausias VELUX gaminys. 1968 m. išrastas ir nuolat tobulinamas GGL langas taip pat turi unikalią vėdinimo sklendę, kuri integruota lengvai valdomoje rankenoje.

Didelis šio lango privalumas yra tai, kad po juo galima statyti baldus nemažinant jo varstymo galimybių.

Varčią galima sukti 180° kampu, todėl paprasta ir patogu valyti abi lango puses iš patalpos vidaus.

Per vėdinimo sklendę į patalpą patenka gaivaus oro net jei langas uždarytas. Per valandą į patalpą patenka 12–31 m3 oro (priklauso nuo lango dydžio). Įmontuotas oro filtras (plaunamas) sulaiko dulkes ir vabzdžius.

GGL stogo langą galima užfiksuoti dviejose padėtyse – viena skirta valymui, o kita įtvirtina jį vėdinimo padėtyje net jei yra stiprus vėjas. Šiuo užraktu galima ir užrakinti langą nuo vaikų.

GGL stogo langai gaminami iš elegantiškos šiaurės pušies, apdorotos dviem lako sluoksniais (TOPfinishTM).

Standartiniai GGL stogo langai tiekiami su padedančiu taupyti energiją dvigubo stiklo paketu, stiklo paketas „59“: UEN674 vertė = 1,0 (viso lango = 1,4).


GGL stogo langus galima montuoti daugelyje šlaitinių stogų (stogo nuolydis 15°–90°).

  

Čia gali būti Jūsų reklama!

Čia gali būti Jūsų reklama!

Čia gali būti Jūsų reklama!

Find the lowest cost web hosting opportunities here

There are so many ways to earn cash - its CRAZY!