Įvairios paskirties durys vidaus durys, šarvuotos durys, plastikiniai langai, balkonų stiklinimas, spynos, rankenos, garažo vartai.

Pagrindinis » Spynos » Evva » Assa » Assa 2000 EVO spyna
Penktadienis, 24 Geg 2024

Top įmonė 2021 HIPERIONAS


Spynos arrow Assa arrow Assa 2000 EVO spyna
  • Produkto Aprašymas
Saugi ir patogi patentuota lauko durų spyna. Sustiprintos konstrukcijos kablio formos skląstis patikimai užrakina duris užtikrindamas jų saugumą.

Saugi ir patogi patentuota lauko durų spyna:
1. Saugi ir patogi spyna;
2. Naujas savaime susireguliuojantis spragtukas;
3. Sustiprintas kablio formos skląstis.

Assa EVO 2000 spynos komplektas gali būti 6 skirtingų spalvinių varijantų. Blizgantis ir matinis chromas bei nerūdijantis plienas labiausiai atsparūs įvairiems klimatiniams poveikiams ir tinka patalpoms, kurios yra agresyvioje aplinkoje. Žalvaris ir tamsus oksidas geriausiai tinka vidinėms patalpoms.

Komplekte:
korpusas su kablio formos skląsčiu;
cilindras su apdaila;
šoninė plokštelė su rankenėle;
staktos plokštelė;
5 raktai.

Assa 2000 EVO nesunku įstatyti į duris pačiam:
1. Įstatykite spyną į duris ir pritvirtinkite medvarščiais.Įsidėmėkite! Korpuse kryžiuko smailas kampas abiejose spynos pusėse turi būti nukreiptas žemyn.
2. Nuimkite nuo vidinės šerdies dekoratyvinį gaubtą.
3. Įstatykite šerdžių cilindrus, pritvirtindami juos keturiais varžtais kiaurai per spyną iš vidinės pusės. Išorinis cilindras tvirtinamas su dekoratyviniu gaubtu.
4. Dėmesio! Jeigu atstumas nuo spynos centro iki durų krašto didesnis nei 27 mm, papildomai reikia įsigyti plonesnį apdailinį žiedą arba prailgintoją ir ilgesnius varžtus. Pasikonsultuokite su pardavėju.
5. Vidiniame cilindre ant tvirtinimo varžtų galvučių įstatykite apsaugines akles. Kairės pusės aklė įstatoma raktą pasukus vidiniame cilindre į “1” valandos padėtį, o dešinės - į “11” valandos padėtį. Montuojant TWIN cilindrus, aklių įstatymui, raktas pasukamas į statomos aklės kairę pusę.
6. Ant vidinio cilindro uždėkite dekorativinį gaubtą.
7. Įstatykite vidinės rankenėlės ašelę. Vienas plastmasinis žiedelis turi būti prigludęs prie spynos korpuso, o kitas prie rankenėlės. Ašelės ilgis pritaikomas pagal durų storį.
8. Uždėkite vidinę plokštelę su rankenėle. Rankenėlės padėtis turi būti vertikali.
9. Ant cilindrų uždėkite ir prisukite dekoratyvinius žiedus.
10. Įstatykite ir susukite rankenas taip, kad varžtų galvutės būtų vidinėje durų pusėje.
11. Esant būtinumui, jūs galite nesunkiai pakeisti spynos pusę, t.y. iš kairinės į dešininę ir atvirkščiai. Tam reikia atsukti varžtą, esantį korpuso šone, patraukti spragtuką į save ir apsukus jį 180 laipsnių apie savo ašį gražinkti jį į vietą.Tai atlikus prisukite varžtą. Nepamirškite taip pat apsukti ir apsauginę plokštelę.

Jeigu Jūsų duryse nėra ertmės spynos korpusui, kiaurymių rankenoms ir cilindrams, patariame naudotis spynos šablonu, kurio teiraukitės pas pardavėją.


{captcha}

Klientų atsiliepimai:

Atsiliepimų apie šia prekę nėra
Prašome prisijungti norint parašyti atsiliepimą

Facebook

Mūsų lankomumas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Šiuo metu svetainėje

Mes turime 31 svečius online