Įvairios paskirties durys vidaus durys, šarvuotos durys, plastikiniai langai, balkonų stiklinimas, spynos, rankenos, garažo vartai.

Pagrindinis » Spynos » Mul-t-lock » MUL-T-LOCK® Classic cilindras_širdelė
Trečiadienis, 24 Bal 2024

Top įmonė 2021 HIPERIONAS


Spynos arrow Mul-t-lock arrow MUL-T-LOCK® Classic cilindras_širdelė

MUL-T-LOCK® Classic cilindras_širdelė

Kaina: 110.00€
90.00€
Jūs sutaupote: 20.00€
  • Produkto Aprašymas

CILINDRAS „MUL-T-LOCK CLASSIC“


Gamintojas: MUL-T-LOCK, Izraelis

Komplekte 5 raktai.

Cilindro matmenys: 33 x 43, galima pagaminti pagal Užsakovo poreikį kitų didžių spynų cilindrus, kaina gali keistis.

 

Bendras cilindro aprašymas:

Cilindrai „MUL-T-LOCK CLASSIC“  pagaminti pagal unikalią patentuotą sistema. Cilindras atsirakina tik tada, kai vidiniai „pinai“ ir išoriniai „pinai“ sutampa vienoje linijoje.  Patentuotas raktas leidžia ypatingai gerai kontroliuoti rakto gamybą , pasiekiant didesnį rakto saugumo lygį. Raktų dublikatai gaminami tik pateikus „MUL-T-LOCK“ rakto kortelę ir patikrinus kliento asmens tapatybę.

Aukšto saugumo lygio cilindras „MUL-T-LOCK CLASSIC“ yra unikalios kontrukcijos su teleskopiniais „Pinais“. Cilindras turi grūdinto plieno apsaugas nuo pragrežimo, yra apsaugotas nuo atrakinimo „visrakčiais“. Krumpliaratinis mechanizmas: tylus ir patikimas.

    MTL  cilindruose naudojama „teleskopinio kaiščio“ technologija, raktuose yra papildomas judantis elementas „interaktyvus kaištis“ (plaukiojantis), užtikrinantis aukščiausio lygio raktų apsaugą nuo neteisėto dubliavimo. Taip pat Interactive+ cilindras turi OVI kaištį – papildomą specialios formos kaištį, padidinantį cilindro slaptumą.
    Teleskopinių kaiščių sistema (Mul-T-Lock Patent) yra unikali išorinių ir vidinių kaiščių sistema. Norint atidaryti cilindro mechanizmą, reikia, kad ir išorinis, ir vidinis kaiščiai būtų atrakinti vienu metu – išrikiuoti į vieną eilutę.
    „Teleskopinių kaiščių“ naudojimas – ne tik labai padidina raktų kombinacijų skaičių, būtent cilindro slaptumą, bet ir pasiekia aukščiausią atsparumą įsilaužimui nusikalstamam atidarymui.
    Kaiščių medžiaga: nikelis Sidabras, nerūdijantis plienas.
    Apsauga nuo lūžių: tvirtas strypas apsaugo cilindrą nuo cilindro lūžimo pusiau prie tvirtinimo varžto (dažniausias cilindro lūžimo būdas).
    Apsauga nuo „bampingo“ ir „visrakčių“ – specialūs anti-atšokimo kaiščiai – turintys įpjovas – „grybiniai“ kaiščiai, kaiščiai „ritės pavidalu“.
    Aukščiausia apsauga nuo ištraukimo ir gręžimo – strypai (kaiščiai) ir plieniniai „rutuliukai“ iš karbidinio plieno korpuse ir cilindro kamštyje. Specialūs karbidiniai strypai – grūdinto titano kaiščiai (~ 2 mm storio).
    Sertifikatas EN 1303:2005, 6 saugumo klasė (aukščiausia).
    Atsparumo įsilaužimui klasė 2 (aukščiausia).{captcha}

Klientų atsiliepimai:

Atsiliepimų apie šia prekę nėra
Prašome prisijungti norint parašyti atsiliepimą

Facebook

Mūsų lankomumas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Šiuo metu svetainėje

Mes turime 32 svečius online