Įvairios paskirties durys vidaus durys, šarvuotos durys, plastikiniai langai, balkonų stiklinimas, spynos, rankenos, garažo vartai.

Pagrindinis » Apie įmonę
Pirmadienis, 15 Lie 2024

Top įmonė 2021 HIPERIONAS

Apie įmonė

El. paštas Spausdinti

Mūsų tikslai:

užtikrinti saugumą, patikimumą, bei šilumą Jūsų bustose, namuose, biuruose...

kokybė, patikimumas, nepriekaištinga išvaizda, profesionalus, greitas aptarnavimas...

Trumpas prisistatymas: Džiaugsmas dėl žemos kainos trunka trumpiau, nei problemos dėl blogos kokybės.

 

   UAB „HIPERIONAS“ yra veržli, sėkmingai dirbanti kompanija, įsitvirtinusi šarvuotų durų, lauko ir vidaus durų, plastikinių langų, telefonspynių ir kt. gamintojų rinkoje. Mūsų įmonė pasiūlys įsigyti specialios paskirties, įvairios išvaizdos bei komplektavimo durų ar langų, kurie tinka ne tik namų ūkiui, bet ir ligoninėms, įvairioms laboratorijoms, ofisams, katilinėms, gamybinėms patalpoms bei visuomeniniams ir prekybos centrams.

Šarvuotos, apsauginės durys yra sukurtos panaudojus žinias apie visus galimus įsilaužimo būdus ir metodus, gaminamos pagal individualius užsakymus, atsižvelgiant į kliento pageidavimus. Geriausią saugumą užtikrina šarvuotos durys, kuriose yra apsauga nuo įsilaužimo, durys stiprios, standžios, tvirtos. Mūsų gaminamos šarvuotos durys laikui bėgant nesideformuoja ir neišsikraipo, todėl yra ypatingai sandarios, atsparios temperatūros pokyčiams, gerai izoliuoja garsą ir šilumą, puikiai apsaugo nuo vagių bei tyliai darinėjasi. Hiperionas-Patikimi sprendimai Jūsų namams!

Mūsų įmonė siūlo itin platų vidaus, kambario, vidinių durų pasirinkimą – kiekvienas išsirinks sau tinkamas vidaus duris pagal durų modelį bei spalvą. Vidaus durys yra labai svarbi estetinė namų dizaino dalis, kuri ne tik atskiria patalpas, izoliuoja garsus, bet ir suteikia namams išskirtinį akcentą.

 

Prekiaujame plastikiniais langais iš įvairių vokiškų profilių. Mūsų gaminami plastikiniai langai - aukščiausios kokybės produkcija, padedanti taupyti energiją ir gyventi šilčiau. UAB „HIPERIONAS“ plastikiniai langai pasižymi išskirtine kokybe, gaminiai yra tvirti ir ilgaamžiai, gali būti įvairių formų, spalvų bei faktūrų. Mūsų aukštos kokybės plastikiniai langai reikalauja tik minimalios priežiūros.

 

Siūlome ir balkonų stiklinimo paslaugas. Balkonų stiklinimas– patogus būdas ne tik apšildyti savo būstą, bet ir apsisaugoti nuo aplinkos taršos. Teisingai pasirinktas balkono stiklinimas ir jo konstrukcija Jums  atrasti dar neišnaudotą būsto erdvę bei apsaugos nuo triukšmo, sklindančio iš gatvės, kritulių ir vėjo. Kambario, kurio viena iš sienų yra balkono stiklinimas, temperatūra šaltu metų laiku yra aukštesnė, o triukšmas sumažėja net penktadaliu. Galime pasiūlyti kelis balkonų stiklinimo būdus: stiklinimas aliuminio arba plastiko stumdomomis - slankiojančiomis sistemomis.

Kompanijoje dirbančių kvalifikuotų specialistų dėka gamybos bei pardavimo apimtys nuolat auga ir tobulėja. 

UAB "HIPERIONAS" teikia konsultavimo, matavimo, projektavimo, pristatymo, montavimo, senų gaminių demontavimo, išvežimo paslaugas.

Facebook

Mūsų lankomumas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Šiuo metu svetainėje

Mes turime 15 svečius online