Įvairios paskirties durys vidaus durys, šarvuotos durys, plastikiniai langai, balkonų stiklinimas, spynos, rankenos, garažo vartai.

Pagrindinis » Plastikiniai langai » GEALAN » Spalvoti profiliai » Spalvotų profilių privalumai
Penktadienis, 12 Bal 2024

Top įmonė 2021 HIPERIONAS

GEALAN - Spalvotų profilių privalumai

El. paštas Spausdinti

Atsparumas oro sąlygoms

Per daugelį metų, naudojant akrilą milijonuose užpakalinių automobilinių žibintų, įsitikinta, kad jis yra atsparus agresyvių oro sąlygų poveikiui. Ta pati medžiaga – akrilas – naudojama ir kompanijos GEALAN gaminamų profilių „acrycolor" paviršiams dengti. Tai išsaugo spalvų natūralumą ir atsparumą oro poveikiui netgi stipriai veikiant oro sąlygoms. Langų profiliai „acrycolor“ yra atsparūs ir ilgaamžiai, nekeičiantys savo savybių netgi esant ekstremalioms oro sąlygoms. Vėliau, tame pačiame lange su tuo pačiu stiklo paketu, pakeitus atskirus elementus net po kelerių metų vizualiai bus beveik neįmanoma aptikti skirtumų.

Paprasta prižiūrėti ir plauti

Langams iš profilių „acrylcolor“ praktiškai nereikia specialios priežiūros, juos lengva plauti. Jie pasižymi purvą atstumiančiomis savybėmis, todėl plauti galima naudojant įprastas plovimo priemones. Viršutinė spalvota danga neatsisluoksniuoja ir nesiriečia, todėl išvengiama daug darbo reikalaujančio paviršių poliravimo ir nuvalymo. Nereikia papildomų išlaidų priežiūrai ir pirminiam vaizdui atstatyti.

Atsparumas įbrėžimams

Langų iš profilių „acrylcolor“ paviršius yra švelniai matinis, neturintis porų. PVC ir akrilo sulydymas labai aukštoje temperatūroje profilio paviršiams suteikia ypatingą atsparumą išoriniam mechaniniam poveikiui. Jie ne tik ypatingai atsparūs įbrėžimams, bet ir neimlūs ant jų nusėdančioms dulkėms ir purvui.

Didelė atspindėjimo geba

Saulės spinduliai praeina pro permatomą, infraraudonuosius spindulius praleidžiantį akrilo sluoksnį ir atsispindi nuo pagrindinio balto PVC profilio paviršiaus. Todėl, veikiant saulės šviesai, profilis žymiai mažiau įkaista. Tuo tarpu temperatūrų skirtumai tarp įprastų baltų PVC langų ir langų iš „acrylcolor“ tipo profilių yra labai nežymūs.

100% pakartotinio perdirbimo galimybė

„Acrylcolor“ langus galima pakartotinai perdirbti. Profilių likučiai jau seniai patenka į medžiagų apkaitą su galimybe naudoti pakartotinai. Senus, nebenaudojamus langus galima pakartotinai granuliuoti, o plastiko trupiniai siunčiami perlydymui. Šių operacijų rezultatas – aukštos kokybės medžiaga, kurią galima naudoti naujiems langų profiliams ir kitiems produktams gaminti. Tuo pačiu užtikrinamas uždaras medžiagos apykaitos ciklas.

Facebook

Mūsų lankomumas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Šiuo metu svetainėje

Mes turime 31 svečius online