Įvairios paskirties durys vidaus durys, šarvuotos durys, plastikiniai langai, balkonų stiklinimas, spynos, rankenos, garažo vartai.

Pagrindinis » Lauko durys (šiltos)
Ketvirtadienis, 20 Birž 2024

Top įmonė 2021 HIPERIONAS

Lauko Durys Vilniuje (Šiltos, Saugios)

El. paštas Spausdinti

Lauko durys yra svarbus namų energinio efektyvumo ir saugumo garantas. Lietuvoje išskiriamos tokių modelių lauko durys namams:

  • Plastikinės lauko durys – vienas populiariausių pasirinkimų individualiuose namuose;
  • Aliuminės lauko durys namams – patvarios ir labai lengvai prižiūrimos durys;
  • Plieninės – saugios, nestandartinių išmatavimų ir dar kitaip šarvuotomis vadinamos durys. Jos yra labai populiarios Lietuvoje dėl universalaus pritaikymo;
  • Medinės lauko durys – šiuo metu tai kelių medienos plokščių gaminys, kuris paprastai gaminamas sumuštinio principu. Medienos pasirinkimas durų gamybai yra labai platus. Tai gyvos durys, kurių priežiūra reikalauja didesnio dėmesio nei kitos;
  • Metalinės lauko durys – atsparios ekstremalioms atmosferos sąlygoms;
  • Stiklo pluošto durys gaminamos poliuretanu arba polistirenu užpildyta durų varčia ir dekoruotais cinkuotos skardos lakštais.
  • Pasyvios lauko durys – šiltiems ir patogiems namams. Ypatingai šiltos A ir A+ klasės gyvenamojo namo įėjimo durys.

 

Kiekvienos iš jų turi skirtingas šiluminio laidumo (pastarasis gali svyruoti nuo 0,8 iki 1,6 W/m2K) ir garso izoliacijos technines charakteristikas. Šilčiausiomis laikomos plieninės (šarvuotos) durys, tačiau tai jokiu būdu nėra svarbiausias aspektas lemiamam pasirinkimui. Juk būtina įvertinti visus faktorius, tarkim, ar reikia saugių, ar šiltų durų, kokio stiliaus eksterjeras, kokios apdailos medžiagos ir sprendimai naudojami, ar individualaus namo vizitinės kortelės ieškoma, ar daugiabutyje esančio buto, galiausiai kaina, kurią nusprendėte skirti kokybiškoms lauko durims.

 

 

Prekių pristatymas visoje Lietuvoje.

 

Ypatingas pasiūlymas:

Perkant visų tipų lauko durys bei apsauginį stogelį, jo montavimo darbai teikiami nemokamai.


Lauko durys Mikea (šiltos) Lauko durys, dažytos (šiltos) Lauko durys, faneruotos (šiltos)
Lauko durys, plastikinės (šiltos) Pasyvios lauko durys Metalinės lauko durys

 

Mūsų įmonė siūlo įsigyti lauko sąlygoms skirtas šiltas duris. Mūsų galerijoje rasite didelį spalvų, modelių, bei raštų pasirinkimą.

 

Kiekvienas modelis gali būti gaminamas aklinas arba su stiklu. Durys gali būti gaminamos su viena arba dviem tarpinėmis. Nepaisant to ar Jūsų šiltos lauko durys taps medinės lauko durys, metalinės lauko durys ar k.t. svarbi yra durų furnitūra, spynos pasirinkimas. Išsirinktos šiltos lauko durys dažniausiai pardavinėjamos su spynos ir rankenos komplektu. Tačiau iš specialaus katalogo galima pasirinkti pagal savo poreikius ir iš kitų spynų gamintojų pasiūlymų. Vienaip ar kitaip. Svarbu saugumas. Su lauko durimis komplektuojamos itin patikimų gamintojų ASSA, ABLOY bei LOB spynos. Taigi, kodėl neišsirinkus ekologiškų, stilingų, patvarių ir atsparių drėgmei durų už tą pačia kainą!

 

Mūsų el. galerijoje galėsite pamatyti lauko dažytas duris, lauko faneruotas duris, lauko medines duris iš pušies masyvo bei šiltos lauko duris su medžio tekstūra. Mes tikimės, kad mūsų el. galerijoje tikrai rasite sau tinkama durų modelį bei spalvą, savo poreikiams bei skoniui. Todėl tiek spynos, tiek šarvo durys pardavinėjamos su penkių metų eksploatacijos garantija.

 

Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų salone - parduotuvėje, kuriame rasite labai platų durų ir durų furnitūros pasirinkimą, spalvų paletes bei durų pjūvius, jus aptarnaus kvalifikuotas specialistas, padės išsirinkti jums tinkamą lauko durų modelį, gamintoją, spalvą, spynų bei rankenų komplektaciją ir pakonsultuos visais kitais rūpimais klausimais.

 

Prekių pristatymas visoje Lietuvoje.

Facebook

Mūsų lankomumas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Šiuo metu svetainėje

Mes turime 28 svečius online