Įvairios paskirties durys vidaus durys, šarvuotos durys, plastikiniai langai, balkonų stiklinimas, spynos, rankenos, garažo vartai.

Pagrindinis » Vidaus, vidinės durys
Penktadienis, 24 Geg 2024

Top įmonė 2021 HIPERIONAS

Vidaus Durys Vilniuje - Akcijos | Kambario Durys

El. paštas Spausdinti

Vidaus durys paprastai yra pasirenkamos pagal namuose vyraujančias interjero detales, spalvinę gamą. Paprastai vidinės durys pasirenkamos su mažesnėmis pretenzijomis į garso izoliaciją ar kitus kriterijus. Vis dėlto vidaus durys namams privalo būti nemažiau kokybiškos nei lauko. 

 

Mūsų įmonė siūlo itin platų vidaus, kambario, vidinių durų pasirinkimą.

Mūsų el. galerijoje galėsite pamatyti:

• laminuotas duris,
• faneruotas duris,
• medines duris iš pušies masyvo,
• duris pagal individualų užsakymą iš MDF su pvc plėvele,
• skydines baltas duris.


Visi siūlomi modeliai gali būti skirtingų spalvų ir išmatavimų.

Mes tikimės, kad mūsų el. galerijoje tikrai rasite sau tinkamą durų modelį bei spalvą, savo poreikiams bei skoniui.

Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų salone-parduotuvėje, kuriame rasite labai platų durų ir durų furnitūros pasirinkimą, spalvų paletes bei durų pjūvius, jus aptarnaus kvalifikuotas specialistas ir padės išrinkti jums tinkamą vidaus durų modelį, spalvą bei konsultuos visais jums rūpimais klausimais.

Prekių pristatymas visoje Lietuvoje.

photo 2023-01-19 18-55-31

 

Laminuotos durys Laminuotos durys su PVC 3D plėvelė Faneruotos durys
Dažytos, skydinės durys Pušinės durys Stiklo spalvos ir modeliai
Lietuviškos durys

 

Tenka pripažinti, kad vidaus durims keliami ne tik garso izoliacijos kriterijai, tačiau ir individualiai pagal sąlygas namuose nustatomi pirkėjų prioritetai. Tai gali būti spalva, kaina, kokybė, sandara, modelis, nestandartiniai išmatavimai ir kita.

Visos siūlomos vidinės durys gali būti skirtingų spalvų ir išmatavimų, modelių. Todėl mes ne tik tikimės, bet esame šimtu procentų garantuoti, kad mūsų el. galerijoje tikrai rasite sau tinkamą durų modelį bei spalvą, savo poreikiams bei skoniui, galimybėms. Taip pat esame beveik tikri – salone arba el. galerijoje taip pat yra nestandartinės vidaus durys namams.

 

Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų salone – parduotuvėje, kuriame rasite labai platų durų ir durų furnitūros pasirinkimą, spalvų paletes bei durų pjūvius, jus aptarnaus kvalifikuotas specialistas ir padės išrinkti jums tinkamą vidaus durų modelį, spalvą bei konsultuos visais jums rūpimais klausimais. Konsultantas patars kaip tinkamai išrenkamos vidaus durys Vilniuje.

 

Taip pat specialistas gali suteikti naudingą konsultaciją apie vidaus durų priežiūrą. Tai dažnai kelia papildomų klausimų. Juk net ir kokybiškoms durims reikia priežiūros, o kiekvienas modelis reikalauja individualių sprendimų. Tarkim, iš natūralaus medžio masyvo pagamintoms durų valymui būtina naudoti natūralaus medžio baldų priežiūrai skirtas priemones. Tai jokiu būdu negali būti drėgnos servetėlės, kurios savo sudėtyje turi alkoholio. Kitas sprendimas – lakas, kuriuo padengtos durys visuomet tarnaus ilgiau, nei padengtos vašku. Tiesiog vašku padengtas duris sudėtingiau prižiūrėti. Periodiškai reikia duris atnaujinti, t.y. patikrinti jų sandarumą, restauruoti paviršių.

 

Nemažiau minčių sukelia durų furnitūros arba tiksliau rankenų, prireikus ir spynų, pasirinkimas. Jų visa galybė gali susukti galvas. Todėl mūsų specialistai konsultuoja apie stumdomų durų bėgelių pasirinkimą, kokį saugių spynų gamintoją pasirinkti, rankenas, kokie jas gaminančių bendrovių pranašumai ir trūkumai.

Dažnai klausiama ar verta vidines duris montuoti savarankiškai, o galbūt tai turėtų būti meistrų reikalas? Ekspertai pataria neeksperimentuoti. Tai tik atrodo paprastas darbas, tačiau iš tiesų jis reikalauja įgūdžių ir žinių. Blogai sumontuotų durų tarnavimo laikas trumpėja. Paradoksalu, kad kuo prastesnės kokybės durys, tuo sudėtingiau jas montuoti. Tačiau čia pagelbėti gali mūsų meistrai.

 

Prekių pristatymas visoje Lietuvoje.

Facebook

Mūsų lankomumas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Šiuo metu svetainėje

Mes turime 30 svečius online