Įvairios paskirties durys vidaus durys, šarvuotos durys, plastikiniai langai, balkonų stiklinimas, spynos, rankenos, garažo vartai.

Pagrindinis » Palangių pjaustymas
Pirmadienis, 15 Lie 2024

Top įmonė 2021 HIPERIONAS

Palangių pjaustymas

El. paštas Spausdinti

Siūlome Jums PVC palanges, MDP palanges bei lauko skardinės palanges.

 

PVC palangės.

Plastikinių palangių profilis turi korinę formą, leidžiančią pasiekti maksimalų gaminio stangrumą, o tai ypač svarbu, montuojant palanges didesnėse angose. Veikiant radiatoriaus šilumai palangės nesideformuoja. Tobulai lygų paviršių, elegantišką noselę, paviršiaus dekoratyvinės plėvelės švelnų matinį blizgesį ir spalvų įvairovę pastebės ir įvertins net pats reikliausias pirkėjas. Palangės papildomai yra padengtos apsaugine plėvele, leidžiančia apsaugoti gaminį montavimo metu. Palangių galai uždengiami antgaliais. Siūlome antgalius su nosele ir be noselės.

Spalvos (28-ios skirtingos spalvos), kurias galite apžiūrėti adresų Kalvarijų g. 125B, Vilnius, +37067092990

mr1 or1
ąžuolas raudonmedis balta bukas marmuras riešutas
or2 mt pz sa vl kr
oranžinė šv. žalia puzzle kreminė šv. violetinė raudona


          NAUJIENA! Jau galime pasiūlyti praktiškai visų PVC palangių spalvas su blizgančiu anspalviu!


Kodėl verta rinktis plastikinę palangę?

01Plastikinės palangės turi puikias termoizoliacines savybes. Kadangi palangės plotas patalpoje yra gana didelis, tai, esant natūralaus ar dirbtinio akmens palangei, iš sienos į patalpą plis šaltis.
02 Plastikinės palangės visiškai nebijo drėgmės. Esant šaltoms pastato sienoms, šalčiui iš lauko (šerkšnui) susitikus su šiluma, sklindančia iš patalpos, sienos viduje atsiranda drėgmė (rasos taškas), kuri veikia sienos viduje sumontuotą palangę. Esant blogai patalpų ventiliacijai lango stiklas rasoja, o kondensatas teka ant palangės. Laistant gėles neretai palangės irgi nukenčia nuo mūsų nuoširdžių pastangų. Visais išvardintais atvejais neatsparios drėgmei palangės deformuojasi, pelija, nuo jų ima luptis dažai ar kitos dangos.
03Plastikinės palangės yra ilgaamžės, lengvai valomos buitiniais valikliais, atsparios trinčiai, saulės spinduliams, sunkiai degios.
 

Išmatavimai:


Maksimalus palangių ilgis - 6000 mm
Plotis 10,15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60 cm

_______________________________________________________________________________________________

 

MDP palangės.

Medžio drožlių palangės MDP gaminamos iš vandeniui atsparių medžiagų ir padengiamos laminatu. Jos yra tvirtos, nekeičia savo savybių veikiant ultravioletiniams spinduliams, nesideformuoja ir nebrinksta (jeigu nepažeistas apsauginis padengimas), nereiklios priežiūroje, gražiai atrodo.

 

e06-067pr e14-188pe e09-109pe e02-080sp e02-018sm
šviesus ąžuolas auksinis ąžuolas balta tamsus ąžuolas riešutas

 

Palanges galima plauti, panaudojant minkštus ploviklius, be abrazyvinių dalelių.
Medienos drožlių plokštės (MDP) leidžia sukurti lygų paviršių, kuris lengvai padengiamas apsauginiu sluoksniu. MDP lengviau pjaustoma, nei natūralios medžiagos ir yra atsparesnė aplinkos pokyčiams. MDP plokštė laminuojama melamino plėvele, kuri gali būti įvairių spalvų ir faktūrų. Tokios medžio imitacijos yra labai tikroviškos ir beveik nesiskiria nuo natūralių. Galimas raštų ir spalvų pasirinkimas.

 

Laminuotos medžio drožlių plokštės palangių plotis:


Maksimalus palangių ilgis - 4200 mm
Plotis 10,15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60 cm

________________________________________________________________________________________________

 

Lauko skardinės palangės.


Klasikinės cinkuotos skardos lauko palangės gaminamos iš lygios skardos šalto lenkimo būdu. Paviršius nuo korozijos apsaugotas cinko sluoksniu. Jos įprastos akiai forma ir stiliumi. Ypač dažnai pasirenkamos dėl mažos kainos.

Cinkuotas lauko palanges galima dažyti.skardinės dažytos palangės
Dažytos ar dengtos plastiku skardinės palangės papildomai gruntuojamos. Nuo nepageidaujamų išorės veiksnių apsaugo dažų ar spalvoto plastiko sluoksnis. Šioms palangėms galima pasiūlyti visą spalvų spektrą RAL paletėje.

 

Lauko skardinių palangių plotis:


Maksimalus palangių ilgis - 3100 mm
Plotis 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60, 65, 70, 75, 80, 85, 90, 95 cm

 

SVARBU: Apsauginę plėvelę nuimti tik pilnai atlikus montavimo ir angokraščių apdailos darbus.

Facebook

Mūsų lankomumas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Šiuo metu svetainėje

Mes turime 11 svečius online