Įvairios paskirties durys vidaus durys, šarvuotos durys, plastikiniai langai, balkonų stiklinimas, spynos, rankenos, garažo vartai.

Pagrindinis » Telefonspynės ir domofonai » Praėjimo kontrolė "SALTO"
Penktadienis, 24 Geg 2024

Top įmonė 2021 HIPERIONAS

Praėjimo kontrolė Salto

El. paštas Spausdinti
Straipsnis
Praėjimo kontrolė Salto
(Antra dalys)
Visi puslapiai
PRITAIKYMO GALIMYBĖS GYVENAMOSIOS PASKIRTIES OBJEKTUOSE
nauja era Jūsų gyvenime - pasaulis be raktų


Skirtingai nei įprastose spynose, kur pametus raktus, Jūs turite nepatogumą ir papildomas išlaidas pakeisti visas spynas, kurias tie raktai rakino, su SALTO XS4 RFID elektronine spyna arba elektroniniu cilindru Jūs paprasčiausiai ištrinate pamestą raktą iš sistemos ir suprogramuojate naują. Tai taip paprasta.

Kaip tai vyksta?

Jei Jums reikia pridėti naują vartotoją, Jūs turite prie spynos skaitytuvo pridėti programavimo raktą, o po to visus naujus vartotojų raktus, kuriais norite šią spyną atrakinti. Norėdami užbaigti programavimo operaciją, Jūs galite dar kartą pridėti programavimo raktą arba palaukti 5 sekundes ir programavimo operacija pasibaigs pati (išgirsite vieną pyptelėjimą).
Jei norite ištrinti raktą, kurį Jūs vis dar turite, Jūs paprasčiausiai turite pridėti programavimo raktą ir po to visus galiojančius raktus, kuriuos norite ištrinti. Operacija užbaigiama dar kartą pridėjus programavimo raktą arba savaime praėjus 5 sekundėms.
Jei raktas yra pamestas, jis gali būti ištrintas iš spynos prie skaitytuvo prilietus to rakto taip vadinamą „šešėlinę" kortelę. Tada raktas, kuriam buvo priskirta ši šešėlinė kortėlė yra ištrintas.

Facebook

Mūsų lankomumas

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Šiuo metu svetainėje

Mes turime 26 svečius online